Současnost

KES, s.r.o je firma s dlouholetou tradicí v oborech velkokuchyní a velkoprádelen

Firma nabízí svým zákazníkům profesionální technologická zařízení od renomovaných tuzemských a zahraničních výrobců, které přímo na trhu zastupuje a následně poskytuje na tato zařízení záruční i pozáruční servis.

Svým potencionálním zákazníkům firma nabízí služby již od prvotního kontaktu a to formou poradenství v dané oblasti a následným zpracováním studie popřípadě projektu dispozičního rozmístění technologie na ploše objektu. V rámci projekční činnosti firma spolupracuje s projekčními firmami, pro které poskytuje podklady, ale také kompletní projekty na úrovni dokumentace pro stavební povolení nebo realizační dokumentace.
Firma se dále uchází ve výběrových řízeních a přímých dodávkách o realizaci těchto projektů, dodávkami technologických zařízení a spolupracuje se stavebními firmami již od prvopočátku a to formou poradenství a koordinováním stavebních prací při realizaci přívodů energií pro tato zařízení a řešení stavebních detailů v návaznosti na dodávanou technologii. Tímto předáváme své znalosti a praktické zkušenosti z již zrealizovaných akcí.

Pomocí vlastních, odborně způsobilých servisních a montážních pracovníků s dlouholetou praxí pak firma provádí dodávky technologie, jejich připojení na přívody energií, oživení, zajistí potřebné revizní zkoušky a hotové dílo s proškolením a zaučením obsluhy pak předává uživateli.

Naši servisní a montážní pracovníci jsou připraveni provádět údržbu, záruční i pozáruční opravy elektrických, plynových i chladírenských zařízení a to buď přímo namístě nebo složitější opravy odvozem zařízení na dílenskou opravu, popřípadě provedením úplného dílenského repase zařízení.

Firma disponuje vlastními dílenskými prostory se strojním vybavením pro provádění těchto oprav a také skladem náhradních dílů, kde je trvale na 2000 položek. Část náhradních dílů také firma sama vyrábí (elektrické plotny sporáků a stoliček, hřídele, pouzdra, ozubená kola a další i atypické součásti).

Drobná zařízení určená k opravě firma sváží servisními vozy, objemnější zařízení pak nákladním autem se zvedací plošinou.
Firma dále disponuje vlastní výrobou nerezového nábytku, kde vyrábí pracovní stoly, mycí dřezy, nástěnné skříňky, regály, výdejní linky, odsávací zákryty, manipulační vozíky, podlahové vpustě, nerezová zábradlí a další atypické výrobky v různých kombinacích sestavení, vše na míru, takže jsme schopni svými výrobky eliminovat nedodržení rozměru či jiné nerovnosti stavby.
Firma vyrábí nerezové výrobky a zařízení podle zákazníkem dodané dokumentace, doporučí postup výroby a po odsouhlašení obou stran výrobek, popřípadě zařízení vyrobí.

Firma je výrobcem parní varné komory "Univar" s vjížděcím zavážecím vozíkem s kapacitou 20xGN2/1 pro regeneraci a vaření pokrmů v páře.

Firma provádí úplné repase plášťů a kotoučů škrabek brambor a to novým nanasením abraziva (carba) na tyto pláště a kotouče.
Závěrem lze říct, že firma poskytuje komplexní služby v daných oborech a je připravena nabídnout své výrobky a odborné služby všem zákazníkům.